Hebrew Information – “הזמין עובדות לדייטים, אך מלינדה שכרה עו”ד רק אחרי התחקיר על הקשר עם אפשטיין”: ה’טיימס’ חשף את תאוות המיליארדר

ביל גייטס “רדף” אחרי כמה נשים במשרדו זמן רב לאחר שהתחתן עם אשתו לשעבר מלינדה בשנת 1994 – אך חשיפת קשריו לפדופיל ג’פרי אפשטיין היא זו שהרעידה באמת את נישואיהם, כך על פי דיווח ביום ראשון של הניו יורק טיימס.

 

ה”ניו יורק טיימס” פירט שני מקרים בהם איל הטכנולוגיה המיליארדר שאל באופן מגושם נשים שעבדו אצלו במיקרוסופט ובקרן ביל ומלינדה גייטס אם ירצו לצאת עימו.

שני המקרים יצרו לעיתים סביבת עבודה לא נוחה, כשחייהם האישיים של גייטס הפכו לגורם לרכילות בקרב העובדים, כך אמרו לעיתון שישה עובדים בהווה ובעבר.

במקרה אחד, בעקבות מצגת של עובדת מיקרוסופט ב-2006, גייטס, היו”ר של החברה דאז, שלח באימייל הזמנה לאישה לארוחת ערב זוגית, כך אמרו שני אנשים שמכירים את חילופי הדברים לטיימס.

“אם זה גורם לך לחוסר נוחות, העמד פנים שזה מעולם לא קרה”, כתב גייטס בדוא”ל לעובדת, על פי הדיווח.

לאישה לא היה נוח והעמידה פנים כי גייטס מעולם לא ביקש ממנה, כך דיווח ה”טיימס”.

כעבור כמה שנים, אישה אחרת, שעבדה עבור הקרן הפילנתרופית של גייטס, אמרה ל”טיימס” כי במהלך טיול עבודה בניו יורק אמר לה: “אני רוצה לראות אותך. תאכל איתי ארוחת ערב?”.

האישה נזכרה שהיא חשה לא בנוח אך צחקה כדי למנוע תגובה. חלק מהעובדים ששוחחו עם ה”טיימס” אמרו כי הם לא רואים בהתנהגותו של גייטס דורסנית, וציינו שהוא לא לחץ על הנשים להיכנע אליו.

לא ברור עד כמה מלינדה ידעה על התנהגות המשרד של בעלה.

אך על פי הדיווחים היא הייתה נסערת מכך שביל טיפל בתביעת הטרדה מינית שלא פורסמה בעבר נגד מנהל הכספים הוותיק שלו, מייקל לארסון, בשנת 2018.

READ  Video clip viral | Enfermera dejó caer a un recién nacido cuando quería contestar su celular | YouTube | HISTORIAS

ואז, בשנת 2019, כשנחשפו יחסי בעלה עם אפשטיין, כאשר ה”טיימס” דיווח כי ביל בילה זמן עם עבריין המין שהורשע במספר הזדמנויות – כולל טיסה במטוס הפרטי שנקרא ה”לוליטה אקספרס” והשתתף התכנסות בשעת לילה מאוחרת בבית העירוני שלו במנהטן.

הרי שאז מלינדה – תומכת עולמית לנשים ונערות – שכבר הזהירה את בעלה כי לא נוח לה עם הקשר שלו עם אפשטיין לאחר ששניהם נפגשו עימו בשנת 2013, החליטה לשכור עורכי דין, כך דיווח העיתון דיילי ביסט.

ככל הנראה דיווח הטיימס מ-2019 כלל פרטים על הקשרים בין שני הגברים שמלינדה לא הכירה בעבר.

בערך באותה תקופה היא שכרה עורכי דין לגירושין, שהפעילו את הודעת הגירושין של בני הזוג החודש.

“היא החליטה שהכי טוב לה לעזוב את הנישואין שלה ועברה לשלב הבא בחייה”, סיפר אדם שדיבר לאחרונה עם מלינדה ל”טיימס”.

ברידגיט ארנולד, דוברת ביל, אמרה כי מעולם לא טיפל באף אחד מהעובדים בצורה וזו ואמרה כי מדובר ב”שמועות וספקולציות” על הגורמים להדרדרות יחסיו עם מלינדה וגירושיהם.

“זה מאכזב ביותר כי פורסמו כל כך הרבה אי-אמיתות לגבי הסיבה, הנסיבות וציר הזמן של גירושיו של ביל גייטס”, אמרה ארנולד בהצהרה.

“השמועות והספקולציות סביב גירושיו של גייטס הופכות אבסורדיות יותר ויותר, וחבל שאנשים שאין להם מעט או שום ידע על המצב מאופיינים כ”מקורות”, אמרה בהכחשה הצפויה.

מלינדה עד עתה מעולם לא הכחישה דבר כמובן.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *