FOTO Rodina zo Škótska má až šesť generácií! Narodilo sa praprapravnúča, matky rodili poriadne mladé

Marshallová má dokopy deväťdesiat vnúčat, pravnúčat, prapravnúčat a praprapravnúčat. Sama je matkou ôsmich detí. Jej najstaršia dcéra, 68-ročná Rose, má štyri deti. Po štyroch potomkoch má aj 50-ročná vnučka Chyrel a jej 35-ročná dcéra Carrie, ktorej 17-ročná dcéra Toni-Leigh priviedla pred tromi týždňami na svet zatiaľ najmladší prírastok do rozsiahlej rodiny, Nylu. 

Zdroj: profimedia.sk

Všetky matky pochádzajú z jednej strany rodiny a všetky až na novopečenú mamu pracujú alebo pracovali ako ošetrovateľky. Všetky mali prvé dieťa ako osemnásťročné alebo ešte mladšie a žijú v Edinburghu a jeho okolí. Marshallová uvádza, že kvôli nezvyčajne veľkému počtu členov rodiny je ospravedlnená z nákupu narodeninových a vianočných darčekov. Podľa vlastných slov by tým totiž trávila “polovicu roka”. 

FOTO Rodina zo Škótska

Zdroj: profimedia.sk

“Aby som bola úprimná, som šťastná žena. Mať takú veľkú rodinu je skvelé. Vždy sa nájde niekto, kto sa o vás postará. Som neuveriteľne šťastná,” vyhlásila Mary. “Keď sme zistili, že som tehotná, vtipkovali sme o tom, že sme pokorili nejaký rekord,” dodáva novopečená mamička Toni-Leigh. Najvyšší počet žijúcich generácií v rámci jednej rodiny je podľa Guinnessovej knihy rekordov sedem.

READ  "Ho N3b, mettiamoci insieme" - B-Lord si offre di acquistare 152 Bitcoin per Mr. Woodberry dall'FBI

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *