Путін і Лукашенко привітали українців з 9 Травня

Путін і Лукашенко привітали українців з 9 Травня

Фото: Прес-служба Кремля

Лукашенко і Путін (архівне фото)

Президент РФ не привітав з Днем Перемоги свого колегу Володимира Зеленського, а тільки український народ. А Олександр Лукашенко відправив лист дипломатичною поштою нардепу.

&#13
Президент РФ Володимир Путін привітав народ України з Днем Перемоги. Про це повідомила прес-служба Кремля.

&#13
“Володимир Путін направив вітальні послання лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдавії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану…, а також народам Грузії й України з нагоди 76-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні”, – повідомили у російського президента.

&#13
Як повідомляють в Кремлі, в привітаннях Путін зокрема “висловив упевненість, що традиції братської дружби і взаємовиручки, загартовані в суворі воєнні роки, були і залишаються непорушною основою для побудови і розвитку конструктивних, добросусідських відносин між нашими країнами і народами”.

&#13
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко також привітав українців з Днем Перемоги. Лист він відправив дипломатичною поштою нардепу від Слуги народу Євгену Шевченку, повідомляє PavlovskyNEWS.

&#13
На цей момент Україна перервала офіційне повідомлення з владою Білорусі, тому Лукашенко заздалегідь відправив листа нардепу. Лукашенко наголосив, що втрати Білорусі та України в цій війні були найважчими за всю історію країн.

&#13
“Сьогодні, коли у світі знову поглиблюються розділові лінії, панують ворожість і національний егоїзм, нехай пам’ять про спільний подвиг, завдяки якому людство не було знищено, веде нас до взаємної поваги, діалогу і співпраці”, – написав Лукашенко.

&#13
Раніше повідомлялося, що в Україні й у світі відзначається День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

&#13
Зеленський розповів, для чого Україна відзначає День пам’яті і примирення

READ  Qué son los sueños lúcidos y cómo un grupo de científicos aprendió a introducirse en ellos

&#13

&#13
 

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *