Grand Theft Auto 5 con Game Boyi? Jde to, podívejte se jak

Autorem projektu je Sebastian Staacks, který provozuje kanál ci dovrebbe essere. Jeho popis je poměrně výstižný: „Sbírka překomplikovaných zařízení, která nikdo nepotřebuje. Svatyně pro všechny věci, které se nedostaly do obývacího pokoje, ale měli di je vidět kolegové nerdi.”

Legendární Game Boy slaví třicet let. Měli jste ho?

Game Boy

Jak Teddy Dostal Grand Theft Auto 5 na obrazovku Game Boy, aniž di konzoli modifikoval? Nejprve si vytvořil vlastní wi-fi cartuccia e un’applicazione jednoduché. První mu umožnila připojit se ke cartridgi skrze telnet a posílat e přijímat jednoduché zprávy. Druhou byl klient pro Wikipedii, který načetl e zobrasil výtah článku.

Postupně se propracoval k tomu, na cartuccia streamoval přes wi-fi hry, které ovládal přes tlačítka na Game Boyi. Prima di tutto il gioco Grand Theft Auta 5, il gioco è stato riprodotto da Game Boy e non è stato utilizzato per il gioco portatile, ma anche per la playstation.

“Ukázalo se, že samotný Game Boy má víc omezení a začíná to tím, že nenabízí vyrovnávací paměť snímků ani žádnou funkci pro nastavení konkrétních pixelů. Processor Game Boye nedělá nic přímo s obrazovkou, ale misto toho je zde takzvaná jednotka pro zpracování pixelů (PPU), která pravidelně vykresluje obrazovku. Obrázky, které se zobrazují na obrazovce, pocházejí v zásadě ze dvou zdrojů: dlaždice na pozadí a sprity,” vysvětluje Staacks.

Jak to vypadá, můžete posoudit na videu níže. Pokud di vás zajímaly dettagli tecnici, přečtěte si podrobný příspěvek autora na jeho blogu.

READ  Samsung ha cambiato Tizen in Wear OS. Cosa significa questo per gli orologi attuali e futuri?

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *